Опозиція не змогла встояти проти спокуси, щоб не перетворити громадський протест на політичну акцію і заповнити Майдан своїми прапорами. Багатьох учасників мітингу це відверто дратувало. Про це заявив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

«Люди вийшли не за опозицію, не проти влади, а за європейське майбутнє. Важливо те, що ні у владі, ні в уряді ніхто не виступає проти євроінтеграції. Просто є невеликі розбіжності в термінах цього процесу. Асоціація буде підписана, якщо не на цьому саміті, то у 2014 році, може, навіть на початку», - сказав він.

Політолог констатує, що під час акції опозиція всіляко намагалася перетворити її у своє політичне шоу.

«Люди вийшли раніше за політиків і опозиціонерів, вони сформували атмосферу, а не опозиція, якій у результаті не вдалося все це перетворити в своє політичне шоу», - додав Карасьов.

Зокрема, за словами експерта, опозиція, незважаючи на домовленість уникати на мітингу партійної символіки, не виконала обіцянку.

«Опозиція не змогла встояти проти спокуси, щоб перетворити громадський протест на політичну акцію і заповнити Майдан своїми прапорами. І це при тому, що раніше вони обіцяли цього не робити. Багатьох це просто дратувало. Це досить показово. Люди не хочуть виступати проти когось, у цьому сенсі вони піднесли опозиції урок», - підсумував директор Інституту глобальних стратегій.

Нагадаємо, вчора відбувся мітинг проти призупинення підготовки до підписання Угоди з ЄС. Акцію назвали «Євромайданом».

Представники опозиційних партій заявляли, що число учасників акцій протесту проти припинення підготовки Асоціації з ЄС перевищує 200 тисяч чоловік, у той час як за підрахунками експертів у центрі столиці зібралися близько 37 500 людей.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

276