Засідання профільного комітету Верховної Ради із законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності не може розпочатися через відсутність кворуму, передає кореспондент Forum'у.

Так, на засіданні присутні 7 і 17 членів комітету: немає представників більшості - від КПУ і ПР.

Як заявив глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов під час брифінгу, представники більшості не були проінформовані про те, що о 14:00 буде розглядатися питання про лікування Юлії Тимошенко за кордоном.

Єфремов здогадався, що це було зроблено навмисно, щоб звинуватити регіоналів у зриві євроінтеграції.

Як раніше повідомляв ForUm, голова Верховної Ради Володимир Рибак не виключає, що законопроекти щодо лікування ув'язнених за кордоном можуть бути винесені на розгляд в сесійну залу вже завтра, у вівторок.

За словами Рибака, під час розгляду цих законопроектів депутати, швидше за все, візьмуть до уваги порушення нової справи відносно Тимошенко.

Нагадаємо, що у четвер, 7 листопада, Верховна Рада України планує розглянути законопроекти про лікування засуджених за кордоном.

У Верховній Раді України зареєстровані два законопроекти про вирішення лікування засуджених за кордоном авторства позафракційних депутатів Сергія Міщенка та Анжеліки Лабунської.

Лідери трьох опозиційних фракцій - «Батьківщина» Арсеній Яценюк, «УДАР» Віталій Кличко і «Свобода» Олег Тягнибок - принесли до парламенту свій законопроект про заборону виборчого правосуддя і зняття перешкод для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Також у Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України (щодо гуманізації законодавства про попереднє ув'язнення та забезпечення конституційних прав і свобод осіб, взятих під варту, осіб, засуджених до позбавлення волі, а також засуджених, які перебувають на лікуванні в закладах охорони здоров'я за межами установ виконання покарань)» авторства позафракційного нардепа Володимира Купчака.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

145
Классические туфли мужские