Опозиційні фракції парламенту самі заблокували розгляд законопроекту про лікування Юлії Тимошенко за кордоном, заявивши, що вони не наполягають на лікуванні, а на помилуванні екс-прем'єра. Про це розповів голова Верховної Ради Володимир Рибак в інтерв'ю телеканалу БТБ.

«У парламенті сьогодні 4-5 кандидатів у президенти, а чи вони хочуть, щоб Тимошенко вийшла, я не знаю», - зазначив він.

Голова парламенту також вважає, що на сьогоднішній день для вирішення цього питання немає необхідної законодавчої бази. Тим не менше, Президент Віктор Янукович особисто розмовляв з керівництвом фракції Партії регіонів і попросив підтримати якийсь із трьох законопроектів, які зараз подані в парламент. Президент висловив готовність його підписати.

Володимир Рибак в інтерв'ю додав, що сьогодні існує три законопроекти про лікування ув'язнених за кордоном. «Коли розглядали на комітеті, було два закони , опозиція не подавала свій закон. Тільки вчора (у четвер. - Ред.) вони подали», - заявив Володимир Рибак, зауваживши при цьому, що свій законопроект, поданий раніше, представники опозиції незабаром відкликали.

У той же час спікер Верховної Ради зазначив, що закон під одну людину не пишеться. «Закон пишеться під людей, які відбувають покарання, які тяжко хворіють, і у них немає можливості в цих умовах вилікуватися», - підкреслив він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

170