Мурманський обласний суд відклав розгляд скарги на арешт громадянина України кока судна Arctic Sunrise Руслана Якушева.

Про це повідомила сьогодні екологічна організація «Грінпіс» у мікроблозі Twitter.
«У Мурманську повинні були розглядати апеляцію кока з Arctic Sunrise, але засідання перенесли: Руслан і його адвокат знайомляться зі справою. Сьогодні два прохання відпустити під заставу були відхилені обласним судом Мурманська, і одне слухання було відкладено», - йдеться в повідомленні.

Як уточнила екологічна організація на своїй сторінці в Facebook, скаргу на арешт Якушева розглянуть вже завтра, повідомляє РІА «Новости».

«Сьогодні обласний суд Мурманська в черговий раз відхилив дві апеляції. До 24 листопада в СІЗО залишені Дмитро Литвинов і Мігель Ернан Перез Орсі. Розгляд апеляції кока з Arctic Sunrise, громадянина України Руслана Якушева перенесено на завтра», - зазначили в «Грінпіс».

Нагадаємо, 20 вересня судно Arctic Sunrise з багатонаціональною командою з 30 чоловік було затримано російськими прикордонниками у Печорському морі. Екологи намагалися протестувати проти видобутку нафти на платформі «Прирозломна».

Судно було відконвойовано в Мурманськ. Мурманський суд обрав тоді арешт на два місяці як запобіжний захід для 22 з 30 членів команди Arctic Sunrise. Решті було продовжено термін затримання.

29 вересня Ленінський районний суд Мурманська заарештував на два місяці всіх 30 екологів. Серед них - українець Руслан Якушев, який працював коком на судні.

30 вересня МЗС України передало ноту російському дипломату у зв'язку з арештом Якушева.
Захист громадянина України Руслана Якушева, який перебував на затриманому в Росії судні Arctic Sunrise, подав апеляцію на рішення Мурманського суду про його арешт.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

182