В Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов, внесено близько 250 тис. осіб, які перебували на квартирному обліку та які підтвердили, що потребують поліпшення житлових умов.

Про це сьогодні заявила заступник директора департаменту державних програм розвитку житлового будівництва Мінрегіону Наталія Козловська , повідомляє прес-служба Мінрегіону.

За даними Держстату, станом на 1 січня 2013 р. на квартирному обліку перебувало 1,02 млн громадян. Більше 330 тис. громадян, які перебувають на квартирному обліку, за даними облдержадміністрацій, не проходили щорічну перереєстрацію (не підтверджували дані, які свідчать про необхідність поліпшення житлових умов). 142,8 тис. громадян за підсумками інвентаризації квартирних черг зняті з квартобліку.

На сьогоднішній день наповнення реєстру триває.

Серед причин, які створюють перешкоди для наповнення реєстру, - неоновлювання своїх облікових даних громадянами, які перебувають на квартобліку.

Нагадаємо, відповідно до закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва», Кабінету міністрів України було доручено сформувати Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов відповідно до законодавства як автоматизовану систему збирання, накопичення та надання інформації про таких громадян.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

255