Законопроект №3444 про врегулювання можливості лікування ув'язнених за кордоном, поданий народним депутатом Миколою Рудьковським (ПР), - популістський.

Таку думку висловив лідер фракції Партії регіонів у парламенті Олександр Єфремов на брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради, повідомляє кореспондент Forum'у.

За його словами, Рудьковський подав цей документ, ні з ким його не погодивши, а тепер забирає.

«Так він повинен знати, що під час реєстрації законопроекту з таким же змістом і під тим же номером можуть виникнути проблеми - секретаріат його може не прийняти. Це більше нагадує популізм», - зазначив регіонал.

На думку Єфремова, ситуація навколо Тимошенко буде розвиватися за сценарієм подачі багатьох документів, які вирішують це питання тільки умовно.

«На сьогоднішній день ніхто навіть не пропонує обговорити дане питання, але звучить багато заяв. І коли я даного законопроекту не бачу, у мене виникають сумніви: а чи хочуть цього колеги? Ми чекаємо, коли у ВР буде зареєстровано проект, або ми готові створювати робочу групу щодо законопроекту Сергія Міщенка», - заявив нардеп.

Нагадаємо, минулого тижня з сайту Верховної Ради України зник проект закону №3444 про внесення змін до Кримінально-виконавчого та Кримінально-процесуального кодексів України щодо правового регулювання лікування засуджених за кордоном.

Даний законопроект був внесений народним депутатом від фракції Партії регіонів Миколою Рудьковським.

Законопроект, який дозволить відправити екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко на лікування за кордон, найближчим часом буде внесений на розгляд Верховної Ради, заявив Президент України Віктор Янукович.

Лілія Брудницька,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

140