Державна реєстраційна служба відкрила безкоштовний доступ до даних про засновників, відокремлених підрозділів юридичних осіб та низки іншої інформації в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців.

«Це сприятливо вплине на розвиток ділового співробітництва України на принципах прозорості та відкритості. При цьому закритими залишаться тільки ті відомості, які охороняються законодавством про захист персональних даних», - наведено в повідомленні відомства коментар його голови Дмитра Ворони.

За його словами, така ініціатива ще раз підтверджує факт того, що Укрдержреєстр продовжує створювати оптимальні і зручні інструменти для користування електронними сервісами, а також нарощувати свою присутність в мережі Інтернет, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Для доступу до цих даних держреєстру користувач повинен дати згоду на те, що він не буде створювати аналогічні пошукові і метапошукові системи з комерційною метою, здійснювати автоматичні або автоматизовані запити на пошук та копіювання (викачування) бази даних держреєстру, а також поширювати з комерційною метою отриману в реєстрі інформацію.

Крім того, держпідприємство «Інформаційно-ресурсний центр», яке веде цей реєстр, попереджає, що кількість сторінок, що відкриваються з кожної IP-адреси за певний проміжок часу, обмежений з метою не допустити перевантаження бази даних запитами.

Нагадаємо, раніше нотаріуси отримали доступ до реєстрів нерухомого майна.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1738
Туфли осень-зима Everest