Протягом епідемічного сезону 2013-2014 рр. в Україні можлива циркуляція трьох штамів збудників грипу, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

«Протягом епідемічного сезону 2013-2014 рр. в Україні можлива циркуляція трьох штамів збудників грипу. Це A (California/7/2009 (H1N1) - pdm09, A/H3N2/Victoria/361/2011b, B/Massachusetts/2/2012», - зазначив перший заступник голови Держсанепідслужби Олександр Кравчук.

У свою чергу, директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України Микола Хобзей розповів, що у разі пандемії більше 9000 лікарів готові надати медичну допомогу, а в лікарнях підготовлено більше 22 тис. ліжок для пацієнтів.

Генеральний директор Державного підприємства «Державний експертний центр МОЗ України» Олена Нагорна повідомила, що в Україні зареєстровано 12 типів різних вакцин для протидії грипу та ГРВІ.

Голова Держлікслужби Олексій Соловйов запевнив, що на складах вітчизняних виробників на даний момент є 6,5 млн упаковок лікарських засобів проти ГРВІ, а до кінця року їхня кількість збільшиться ще на 20 млн.

«На сьогоднішній день динаміка захворюваності на грип та ГРВІ перебуває у межах норми, і ні в одному із міст України загрози переходу епідемічного порогу не існує», - повідомили у МОЗ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

188