Сім'я у складі шести осіб (четверо дітей) кілька років прожила у лісі в Бориспільському районі Київської області у саморобному курені , повідомили у прес-службі Бориспільського МВ ГУМВС України в Київській області.

23 вересня до міліції зателефонував житель села Мала Олександрівка та розповів про зустріч у лісі з дітьми, які живуть у лісі.

 
 
Слідчо-оперативна група виявила у зазначеному лісі трьох хлопчиків (3, 4 і 9 років), 6-річну дівчинку, а також їхнього 55-річного батька на ім'я Володимир.
 
 
Чоловік розповів, що кілька років тому він приїхав із Хмельницької області. У нього вкрали паспорт, після чого він разом зі своєю дружиною і старшим сином вирішили проживати у лісі.

Володимир самотужки збудував курінь, обтягнув його поліетиленовою плівкою, зробив саморобну пічку для приготування їжі та опалення. За його словами, він приймав пологи у дружини, яка кинула його близько року тому. Тепер батько займається чотирма дітьми самостійно.

«На життя сім'я заробляла дарами лісу. Збирали і продавали гриби , ягоди. Батько рвав листя , потім продавав для оздоблення квіткових букетів. За літній період сім'я заробляла гроші, які відкладала для покупки продуктів взимку. Воду вони набирали на найближчій залізничній станції. За хлібом та іншими продуктами харчування чоловік їздив до Києва чи до найближчого села», - йдеться у повідомленні міліції.

В даний час проводиться перевірка щодо встановлення особи батька і місцезнаходженням матері. Дітей направлено до реабілітаційного центру Київської області.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

509