Після місяців затримки доставки допомоги, яка була обіцяна з боку Адміністрації Барака Обами, ЦРУ почало поставляти зброю повстанцям у Сирії повідомляє Washington Post.

Постачання поновилися в країну протягом останніх двох тижнів, разом з постачаннями Державним департаментом транспортних засобів та іншого спорядження.

Постачання озброєння, що включає легке озброєння та інше спорядження, почали прибувати до Сирії в момент підвищеної напруженості навколо загроз президента Обами про початок ракетних ударів, щоб покарати режим Башара Асада за його передбачуване використання хімічної зброї.

Допомога включає в себе транспортні засоби, сучасне обладнання зв'язку та бойові аптечки.

Нагадаємо, загострення ситуації в Сирії сталося 21 серпня. Деякі ЗМІ повідомили про хіматаку на околицях Дамаску, організовану військами уряду, унаслідок якої, за даними опозиції, кількість жертв склала 1,3 тисячі осіб.

Президент США Барак Обама доручив Пентагону підготувати кілька планів операцій у відповідь на повідомлення про застосування в Сирії хімічної зброї.

11 вересня Обама різко змінив політичний курс, погодившись на пропозицію Росії спробувати передати сирійську хімічну зброю під контроль міжнародного співтовариства і тим самим уникнути військового удару США по цій країні.

Пізніше Обама виступив з телезверненням до нації, в якому пояснив американцям свою позицію щодо Сирії. У ньому він зазначив, що має намір продовжувати консультації щодо сирійської проблеми з Путіним.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

195