Федеральна розвідувальна служба Німеччини (BND) згодна з оцінками США і Франції , що за хімічною атакою в околицях Дамаска, швидше за все, стоїть влада Сирії , пише в ніч на вівторок журнал Spiegel з посиланням на главу відомства Герхарда Шиндлера.

За його словами , BND не володіє однозначними доказами того , що саме урядові війська застосували під Дамаском отруйний газ , однак вважає цю версію найбільш правдоподібною, повідомляє РІА «Новости».

Агентство Рейтер з посиланням на доповідь французької розвідки в понеділок повідомило , що супутникові фотографії, зроблені 21 серпня , доводять , що хімічна атака в околицях Дамаска була здійснена із зони , підконтрольної сирійській владі.

Нагадаємо , загострення ситуації у Сирії сталося 21 серпня. Деякі ЗМІ повідомили про хіматаку в околицях Дамаска, організованою військами уряду. За даними опозиції, кількість жертв склала 1,3 тисячі осіб .

За даними американських ЗМІ , президент США Барак Обама може прийняти рішення про початок військової операції проти режиму в Сирії навіть у тому разі, якщо не отримає підтримку конгресу США.

Президент Росії Володимир Путін заявив , що США повинні надати інспекторам і Раді Безпеки ООН докази застосування хімічної зброї у Сирії урядовими військами.

1 вересня держсекретар США Джон Керрі заявив, що американська влада має докази застосування хімічної зброї під Дамаском.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

160
Классические туфли мужские