Федеральна розвідувальна служба Німеччини (BND) згодна з оцінками США і Франції , що за хімічною атакою в околицях Дамаска, швидше за все, стоїть влада Сирії , пише в ніч на вівторок журнал Spiegel з посиланням на главу відомства Герхарда Шиндлера.

За його словами , BND не володіє однозначними доказами того , що саме урядові війська застосували під Дамаском отруйний газ , однак вважає цю версію найбільш правдоподібною, повідомляє РІА «Новости».

Агентство Рейтер з посиланням на доповідь французької розвідки в понеділок повідомило , що супутникові фотографії, зроблені 21 серпня , доводять , що хімічна атака в околицях Дамаска була здійснена із зони , підконтрольної сирійській владі.

Нагадаємо , загострення ситуації у Сирії сталося 21 серпня. Деякі ЗМІ повідомили про хіматаку в околицях Дамаска, організованою військами уряду. За даними опозиції, кількість жертв склала 1,3 тисячі осіб .

За даними американських ЗМІ , президент США Барак Обама може прийняти рішення про початок військової операції проти режиму в Сирії навіть у тому разі, якщо не отримає підтримку конгресу США.

Президент Росії Володимир Путін заявив , що США повинні надати інспекторам і Раді Безпеки ООН докази застосування хімічної зброї у Сирії урядовими військами.

1 вересня держсекретар США Джон Керрі заявив, що американська влада має докази застосування хімічної зброї під Дамаском.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

163