З 1 вересня 2013 року в Україні набули чинності нові Граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв'язку , якими передбачено підвищення тарифів на низку послуг поштового зв'язку у середньому на 15%.

Про це повідомляє «УНІАН» , посилаючись на Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації ( НКРЗІ ) .

Так , розмір змін тарифів на пересилання посилок без оголошеної цінності у межах області і в межах України становить у середньому 15 % (за посилку та за кожний кілограм).

У той же час не будуть змінені тарифи на пересилання у межах України листів та поштових карток і бандеролей масою до 2 кг, у тому числі замовних, і тарифи на пересилання в інші держави секограм , листів , поштових карток вагою понад 50 г і простих бандеролей .

Також в Україні будуть скоректовані тарифи на міжнародні пересилання поштової картки та листи масою до 20 г і понад 20 г до 50 г і тарифи за пересилання посилок без оголошеної цінності , вартість яких буде залежати від напрямку .

У НКРЗІ також відзначили , що, з урахуванням світового досвіду, нові тарифи передбачають зміну рівня знижки - з 20 % до 40 % , яка може надаватися оператором користувачам на послуги поштового зв'язку (але не нижче собівартості) .

Також комісія порахувала «за доцільне скасувати або об'єднати деякі тарифи».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

177