Кількість постраждалих унаслідок аварії на аміачному заводі №1 ПАТ Концерн «Стирол» збільшилася до 22 осіб, повідомляє прес-служба ДСНС.

За даними відомства, вони госпіталізовані в Горлівські міські лікарні №2, №3 та Донецьке обласне клінічне територіальне медичне об'єднання ім. Калініна.

Згідно з інформацією Донецького обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, звернень громадян зі скаргами на отруєння аміаком до лікувальних установ не було.

Як раніше повідомляв ForUm, 6 серпня о 14 год. 30 хв. в місті Горлівка на території заводу з виробництва аміаку ПАТ Концерн «Стирол» сталася аварія. При проведенні ремонтних робіт на естакаді біля цеху №1 сталася розгерметизація труби діаметром 150 мм з рідким аміаком, з подальшим викидом.

Унаслідок надзвичайної ситуації загинули 5 й і постраждали 20 людей. Постраждалі госпіталізовані в міські лікарні №2 і №3 м. Горлівка.

Санітарно-епідеміологічна служба Горлівки повідомляє, що перевищення гранично допустимої концентрації аміаку не виявлено.

Держпромнаглядом створено комісію для спеціального розслідування надзвичайної події на «Стиролі».

Президент України Віктор Янукович доручив надати допомогу потерпілим на «Стиролі».

Для розслідування причин аварії на аміачному заводі №1 концерну «Стирол» й ухвалення практичних рішень щодо ліквідації її наслідків та надання допомоги потерпілим, у Горлівку вилетіли віце-прем'єр-міністр України Юрій Бойко і міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

144