Співробітники Міністерства доходів і зборів знайшли в українських портах 553 контейнери, термін перебування яких під митним контролем був вичерпаний.

При цьому в 34% таких контейнерів сталося псування товарів, а 7% «прострочених» контейнерів Іллічівського морського торгового порту взагалі не вдалося відкрити через їх зношеність. Такі результати інвентаризації, проведеної працівниками Міндоходів в Одеському та Іллічівському морських торговельних портах, Іллічівському рибному порту і морському торговому порту Південний, повідомили в прес-службі міністерства.

Перевірка була проведена в період з 8 по 22 липня 2013 року і стосувалася контейнерів, що знаходяться на територіях портів більше 90 днів. Метою інвентаризації було встановлення кількості «прострочених» контейнерів, з'ясування характеру вантажів та прискорення процедури вивезення контейнерів з території портів.

Фахівці Міндоходів виявили, що більшість контейнерів перевищили терміни перебування в портах, що надійшли з-за кордону, а їхні одержувачі з невстановлених причин не займаються процедурою декларування.

За результатами інвентаризації було прийнято рішення вести чіткий облік часу перебування вантажів у морських портах і організувати їх своєчасну передачу на склад митного органу, зазначили в міністерстві.

Також планується провести роботу з одержувачами вантажів з метою прискорення їх декларування та розглянути доцільність внесення змін до законодавства, які врегулюють перебування товарів на територіях портів.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

171