Суд обрав підозрюваному в хабарництві ректору Національного університету Державної податкової служби України Петру Мельнику запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 27 вересня включно. Таке рішення, як передає кореспондент ForUm'у, ухвалила суддя-слідчий Печерського районного суду міста Києва Марія Пилаєва.

Варто зазначити, що представник прокуратури попросив суд заарештувати Мельника на 60 днів, а захист наполягав на звільненні під заставу.

Нагадаємо, вчора, 31 липня, суд прийняв рішення про примусову доставку Мельника на сьогоднішнє засідання суду, яке розпочнеться о 10.00.

Петро Мельник був затриманий 27 липня співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України.

Він вимагав та отримав від двох українців хабарі в розмірі 40 і 80 тис. грн за вступ їхніх родичів у свій вуз.

Мельник був затриманий на 72 години, протягом яких суд так і не обрав йому запобіжний захід. Після закінчення цього часу ректора відпустили.

За інформацією адвокатів, у їхнього підзахисного гіпертонічний криз.

Прокурор Максим Лавренюк заявляє, що Мельник умисно ухиляється від участі у судовому засіданні, де повинні розглянути клопотання про обрання йому запобіжного заходу.

Сьогодні, 1 серпня, Мельника на інвалідному кріслі доставили до зали суду.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

265