Сьогодні в Україні працює 21 міні-завод з виробництва нафтопродуктів. Про це, як повідомляє кореспондент ForUm`у, директор департаменту податкового та митного аудиту Міністерства доходів і зборів України Сергій Крухмальов заявив під час круглого столу.

За його словами, сьогодні міністерство перевіряє деякі міні-НПЗ, встановлено низку порушень, щодо яких проводяться відповідні дії.

«Крім того, виявлено, що один з великих вітчизняних операторів АЗС займається експортом продуктів харчування - це дозволяє йому оптимізувати роботу з ПДВ за основним бізнесом (нафтопродукти). У цілому приблизно з березня у роздрібних і оптових продавців ПММ сформувалася досить висока прибутковість, і для мінімізації податкових платежів вони зробили низку дій, які ми зараз розслідуємо», - сказав чиновник.

А директор аналітичної групи Da Vinci Анатолій Баронін додав, що останнім часом держава стала отримувати менше акцизів від ПММ.

«Це пов'язано з ослабленням їх продажів приблизно на 10% у І півріччі. Крім того, значна частина палива є фальсифікатом, коли більш дешева продукція з допомогою присадок і добавок доводиться до певного октанового числа і продається як більш дорога (але акциз сплачено знижений). Більшість міні-НПЗ сьогодні працює нелегально або за схемами заниження акцизів», - повідомив експерт.

Він вважає, що все це вимагає створення національної системи моніторингу якості палива. «Подібні системи є майже в усіх країнах світу, включаючи Африку. Проаналізувавши досвід більшості розвинених економік, ми прийшли до висновку, що в Україні підійшла б модель моніторингу, яка існує в Японії і США. У цьому випадку моніторингом займається конкретний державний орган у взаємодії з учасниками ринку. У світовій практиці це найчастіше екологічне міністерство, однак там немає такої частки тіньового сектора, тому в Україні це скоріше могли б бути органи, пов'язані з митницею та податками. Підкреслю, в Євросоюзі стандарти якості палива закріплюються на законодавчому рівні, а не актами урядів. У 2016 р. ЄС очікує переходу на стандарт Євро-6, Україна ж у цьому плані поки що відстає, що зберігає ринкові можливості для неякісних нафтопродуктів, у т.ч. з країн Митного союзу», - зазначив аналітик.

Він уточнив, що загальнонаціональний моніторинг якості палива потребує відповідної системи жорстких санкцій за порушення. «Так, на Заході при виявленні неякісних ПММ можливі покарання від штрафів у сотні тисяч доларів і аж до закриття бізнесу. Строгі санкції є стимулом для самоконтролю операторів; нафтозаводи та імпортери укладають спеціальні договори з профільними науковими інститутами, які проводять вибіркову перевірку АЗС», - сказав фахівець.

Андрій Боярунець,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

211