Блокування опозиційними депутатами роботи Верховної Ради і місцевих рад - ознака низької політичної культури, а такі методи завдають шкоди не лише країні, а й самому місцевому самоврядуванню. Таку думку в ексклюзивному коментарі для телеканалу БТБ висловив Анджей Шептицький, польський політолог, професор Варшавського університету.

Говорячи про приклад Польщі, Шептицький зазначив, що, незважаючи на тісний зв'язок між загальнонаціональною політикою і місцевим самоврядуванням, в цій країні депутати не блокують роботу рад будь-якого рівня. Коментуючи ситуацію в столиці України, коли депутати Верховної Ради від опозиції зірвали засідання Київської ради, польський політолог сказав, що такі методи - ознака низької політичної культури.

«Я розумію, що вони не дуже добре поводяться. Але іноді ваші депутати блокують не тільки роботу місцевих рад, але й Верховної Ради. Це теж не зовсім правильно, оскільки депутати повинні працювати в Раді, а не блокувати її. Це ознака низької політичної культури. Сьогодні блокують Верховну Раду, наступного разу блокують місцеве самоврядування. Це не оптимальний підхід», - зауважив Шептицький. Резюмуючи сказане, польський політолог зазначив, що методи роботи, які застосовує українська опозиція, не відповідають європейським стандартам політичної діяльності.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

198