До журналістів звернулися кілька жителів Врадіївки, які від імені більшості мешканців селища висловили невдоволення «недостовірною інформацією про піший похід жителів Врадіївки до Києва і політичним піаром на трагедії їхньої односельчанки».

«Про Ірину вже всі політики забули, може, їй допомога потрібна, чи, може, організувати лікування в якійсь сучасній клініці. Вже не згадують про покидьків, які над нею познущалися. Тільки чуємо з новин, що жителі Врадіївки йдуть до Києва знімати міністра Захарченка. Це неправда! Нехай назвуть, хто там є з Врадіївки!», - заявив житель Врадіївки Іван.

За його словами, серед учасників «пішого походу до Києва» немає жодного жителя Врадіївки.

Він також зазначив, що «нам соромно, що ми дізнаємося інформацію про те, що 10 осіб, серед яких немає жодного жителя Врадіївки і навіть Миколаївської області, називають себе «учасниками протесту з Врадіївки».

За словами мешканців Врадіївки, їм повідомили громадські діячі з Миколаєва, що серед десятка «врадіївських протестувальників» мешканці Кіровоградської області, які нібито є членами «якогось козацького товариства» і один політик з Києва на ім'я Василь.

«Нам передали, що сьогодні ці люди в Голованівському районі Кіровоградської області несли прапори з якоюсь символікою, по селах йшли пішки, а між селами - сідали в автомобілі та під'їжджали. Люди там навіть це сфотографували. Для чого це робиться? Ми хочемо, щоб покарали нелюдів у міліцейських мундирах, ми хочемо, щоб у нашому райвідділі більше не було такого «безладу», а від нашого імені хтось повідомляє, вимагає. Про саму трагедію у Врадіївці політики вже забули, пам'ятають тільки прості люди, а політики хочуть на нашій біді зробити свої політичні дивіденди», - заявив пенсіонер з Врадіївки, колишній член партії «Наша Україна».

Як повідомили в УМВС України в Кіровоградській області, сьогодні в Голованівському районі області участь у ході брали чотири людини.

Нагадаємо, протестувальники з Врадіївки Миколаївської області, які 7 липня маршем вирушили до Києва, прямують до Умані.

Про це «УНІАН» повідомили у прес-службі «УДАРу» з посиланням на народного депутата від партії Сергія Капліна, який бере участь в ході протестуючих з Врадіївки.

За словами Капліна, вранці протестувальники були в Голованівську Кіровоградської області, а вчора - в місті Первомайськ Миколаївської області, де залишили в РВВС свої вимоги.

Після цього учасники ходи вирушили на Умань, сказав депутат. Крім того, додав він, група активістів з Кіровограда, які готові підтримати протестуючих з Врадіївки, мають намір провести масову акцію протесту проти міліцейського свавілля у своєму місті і також рушити маршем до Києва.

Народний депутат зазначив, що додаткові колони з протестуючими також будуть сформовані в Чернігові і Лубнах на Полтавщині, а також деяких містах Західної України.

Каплін повідомив, що допомогу учасникам ходи надають не тільки жителі тих чи інших населених пунктів, а також пасажири автотранспорту, що проїжджає повз колони. Зокрема, дають воду, їжу.

Як повідомляв УНІАН, жителі Врадіївки Миколаївській області вирушили пішим ходом до Києва, де мають намір вимагати звільнення Захарченка з посади міністра внутрішніх справ України та переатестації громадськими комісіями всіх працівників міліції.

Учасники ходи планують 18 липня в Києві на Майдані Незалежності розпочати безстрокову акцію протесту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

399