Ніжинський місцевий суд почав розгляд справи за обвинуваченням 36-річного жителя м. Борзна Чернігівської області у замаху на вбивство 21-річної вагітної землячки. Про це повідомляє сектор по зв'язках з громадськістю УМВС України в Чернігівській області.

Нагадаємо, цей злочин стався у березні поточного року, дитину постраждалої врятувати не вдалося.

Правоохоронцями було встановлено, що затриманий раніше працював в органах внутрішніх справ. За порушення службової дисципліни він двічі був звільнений, але обидва рази - в 2004 і 2008 роках - відновлювався в службі за рішенням суду. Втретє він був звільнений з органів у січні 2013 року.

Під час першого судового засідання у залі були присутні представники потерпілої сторони, журналісти. Враховуючи суспільний резонанс, викликаний цією справою у березні нинішнього року, в приміщенні Ніжинського суду і навколо прилеглої території була посилена охорона громадського порядку силами працівників Ніжинського міського відділу УМВС. Порушень громадського порядку не допущено.

Щодо цієї людини було відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 15 та частини 2 пункту 2 статті 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство жінки, яка завідомо для винного перебувала у стані вагітності), що карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років або довічно.

Як повідомляв ForUm, 11 березня в чергову частину Борзнянського райвідділу УМВС України в Чернігівській області було повідомлено, що до центральної районної лікарні була доставлена ​​21-річна місцева мешканка з проникаючим ножовим пораненням черевної порожнини. Жінка була вагітна, але ненароджену дитину врятувати не вдалося.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

177