За приховування злочину затримано заступника начальника Врадіївського РВ УМВС України в Миколаївській області, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Щодо нього відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст.365 КК України - перевищення влади або службових повноважень, який супроводжувався насильством, застосуванням зброї або болісними діями, що ображають особисту гідність потерпілого.

«Попередньо можна говорити про те, що затриманий мало того, що не забезпечив повного і об'єктивного розкриття скоєного злочину, він особисто, перебуваючи в дружніх відносинах з підозрюваними та з метою укриття їх від відповідальності, незаконно вимагав від підлеглих приховати важливі факти. Ще раз повторюю - всі винні будуть покарані», - сказав прокурор Миколаївської області Андрій Курись.

Як раніше повідомляв ForUm, міліціонер і таксист були затримані 28 червня за підозрою в скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень у Врадіївці Миколаївської області. Ще один міліціонер Євген Дрижак затриманий пізніше - 2 червня.

Вночі 1 червня в смт Врадіївка більше тисячі місцевих жителів почали штурм райвідділу міліції, вважаючи, що ще одного учасника злочину, Дрижака, безпідставно залишили на волі. Під час сутичок постраждали кілька людей, яких відправили до лікарні.

Наказом міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з посади усунений начальник Управління МВС України в Миколаївській області Валентин Парсенюк і звільнений керівник Врадіївського райвідділу міліції.

Президент України Віктор Янукович узяв розслідування справи про зґвалтування під особистий контроль.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

303