П'ятниця, мабуть, один із найулюбленіших днів тижня для будь-якої працюючої людини. Однак настало 21 червня - абсолютно особливий день. Відповідно до формули британського вченого Кліффа Арнолла, це найщасливіший день у році, коли кількість позитивних факторів, які поліпшують настрій людини, досягає максимуму, пише The Telegraph.

Формула щастя Арнолла виглядає наступним чином: O + (NxS) + Cpm / T + He, де О - означає можливість проводити час на відкритому повітрі, N - спілкування з природою, S - соціальна взаємодія, Cpm - дитячі спогади про літо і позитивні думки , Т - температура за вікном і He - передчуття вихідних.

Щоб встановити найщасливіший день у році, Арнолл вставив кожен із них у своє рівняння, і третя п'ятниця червня зайняла перше місце, повідомляє «NEWSru.com».

Вчений також розрахував і найбільш депресивний день у році. Він припадає на понеділок наприкінці січня і має неофіційну назву Blue Monday (Сумний понеділок).

У цьому випадку британець враховував такі фактори, як холодна зимова погода, борги, що залишилися після святкування Різдва, і зневіру, що наступає після закінчення новорічних свят.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

215