Забезпечення належної якості життя людей - один з основних пріоритетів діяльності влади. Про це Президент України Віктор Янукович сказав, спілкуючись з громадянами перед початком засідання Ради регіонів у Луганську, повідомили ForUm'у у прес-службі Глави держави.

«Все, що пов'язано з життям людей, безпекою, поліпшенням якості життя, це наша робота. На першому місці - це здоров'я людини», - підкреслив Президент.

Він додав, що питання забезпечення гідного рівня життя людей - першочергове для влади. За словами Януковича, це може стати основою для зростання економіки і, як наслідок, створення належних соціальних умов, підвищення заробітної плати.

Під час спілкування Глава держави звернув особливу увагу на необхідність вирішення проблеми аварійності на шахтах. Президент нагадав, що з 2002 року почалося впровадження комплексної автоматизованої системи управління роботою шахт для підвищення безпеки.

За словами Януковича, з приблизно 160 працюючих українських шахт до системи комплексної безпеки підприємств вугільної галузі вже підключено близько 30. «Ця робота триває. У цьому році є бюджетне фінансування. Будемо прискорювати цю роботу», - сказав Президент.

Він зазначив, що підключення шахти до такої системи коштує близько 20 мільйонів гривень, але життя людей, за словами Глави держави, коштує набагато дорожче.

Янукович підкреслив, що для активізації цієї роботи необхідна відповідна законодавча база.

Як раніше повідомляв ForUm, у вступному слові щорічного послання Президента до Верховної Ради «Про внутрішнє і зовнішнє становище України у 2013 році» зазначається, що Україна не допустила суттєвого зниження рівня життя населення у 2012 році.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

235