Голова Верховної Ради України Володимир Рибак упевнений, що парламентарії повинні вдосконалити законодавство, що забезпечує захист представників ЗМІ. Про це, як передає кореспондент ForUm’y, він заявив у ході привітання журналістів з їхнім професійним святом.

«Це головне питання, і ви можете допомогти нам внести пропозицію щодо внесення змін до законодавства. Можливо, розробити новий закон. Ніхто не має право бити журналістів або намагатися словами або діями перешкоджати їхній роботі», - заявив Рибак.

Крім того, глава парламенту подякував журналістам, що ті змусили депутатів ходити на пленарні засідання. «Журналісти - представники реальної влади, оскільки поки хтось ділив владу, ви змусили депутатів ходити до парламенту. ЗМІ чітко дотримуються Конституції і керуються принципом верховенства права», - сказав він.

Політик підкреслив, що йому важлива публічність роботи парламенту, і розповів журналістам, що прочитав у ЗМІ про те, що парламент планує витратити на квіти велику суму грошей. «Я розібрався. Мені сказали, що проведення тендеру з даної закупівлі тільки планується і ці гроші ще нікуди не пішли... Я реагую, і буду реагувати на всю вашу інформацію», - пообіцяв він.

Рибак також опитав керівників ЗМІ подати подання на кращих журналістів для отримання парламентських нагород.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

159
Туфли осень-зима Everest