Уряд України за підсумком 2013 р. планує забезпечити зростання внутрішнього валового продукту (ВВП) приблизно на 3%. Як повідомили в прес-службі уряду, про це прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив під час зустрічі з віце-президентом групи з питань зовнішньої політики Європейського парламенту, членом Прогресивного альянсу соціалістів і демократів Лібором Роучеком.

«Микола Азаров нагадав, що Кабінет Міністрів прийняв програму активізації економіки і планує до кінця року вийти на зростання ВВП близько трьох відсотків», - повідомляє прес-служба уряду, повідомляє «УНІАН».

Нагадаємо, зростання реального ВВП України, за умови реалізації Програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, складе у 2013 році 2,5-3,4%.

Відповідно до держбюджету на поточний рік, номінальний ВВП у 2013 р. повинен скласти 1,576 трильйона гривень, зростання ВВП - 3,4%.

Разом з цим експерти прогнозують нульове зростання ВВП або не вище 1,5%.

Міжнародна аудиторська компанія «Ернст енд Янг» знизила прогноз зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України у 2013 році до 1,1%, Всесвітній банк - до 1%, ЄБРР спрогнозував падіння ВВП на 0,5%.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

214