Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов переконаний, що Україні є про що з гордістю розповісти Євросоюзу напередодні підписання угоди про Асоціацію з ЄС. Про це він заявив у ході підсумкової програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер» напередодні візиту представників українського уряду до Брюсселя, повідомляє кореспондент ForUm'у.

«Їдемо ми дуже серйозною делегацією з кількох міністрів: міністр фінансів, міністр доходів і зборів, міністр сільського господарства. Ми їдемо в Європу, щоб гідно представити нашу країну. Нам є чим пишатися, і ми хочемо показати, як ми готуємося до осіннього саміту», - підкреслив перший віце-прем'єр.

За словами Арбузова, українські міністри планують провести зустрічі з комісарами Євросоюзу: «Ми хочемо зустрітися з низкою комісарів, з такими, як комісар з бюджету, комісар з сільського господарства. Також ми хочемо зустрітися з політиками і, звичайно ж, з бізнесом. Ми розповімо про наші досягнення, про наші проблеми і, звичайно ж, поділимося досвідом, отримаємо досвід із Європи».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

340
Классические туфли мужские