Державна служба з надзвичайних ситуацій планує задіяти більше 5 тисяч співробітників для гасіння лісових пожеж у 2013 році. Про це в інтерв'ю газеті «Урядовий кур'єр» сказав голова ДержНС Михайло Болотських.

«Тільки зі складу чергових сил для гасіння лісових пожеж цього року можемо задіяти понад 5 тисяч людей особового складу і приблизно 1,5 тисячі одиниць пожежної техніки», - сказав Болотських.

Для гасіння пожеж з повітря у спеціальному авіаційному загоні служби сформовано пожежний підрозділ у складі 4 пожежних літаків і 6 вертольотів.

У разі ускладнення обстановки ДержНС готова задіяти ще 5 пожежних вертольотів Збройних Сил, а також додаткові сили і засоби, повідомляють «Українські новини».

У цілому Болотських запевнив, що його служба готова до пожежонебезпечного літа.

Він повідомив, що фактично вже зараз у східних і південних областях є небезпека виникнення пожеж, яка незабаром пошириться по всій Україні і протримається до жовтня.

Голова служби прогнозує підвищення небезпеки виникнення пожеж через незначну кількість опадів влітку.

Болотських зазначив, що з 1 травня по 30 жовтня для гасіння пожеж з повітря буде організовано чергування літаків і вертольотів авіації ДержНС на аеродромі у Ніжині, аеропортах Сімферополя, Харкова та Луганська.

Нагадаємо, на початку березня Український гідрометеорологічний центр прогнозував спекотне літо цього року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

336
Туфли осень-зима Everest