Київська міська державна адміністрація вирішила перевірити діяльність автокав'ярень. Про це у ході брифінгу сказала директор департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київміськадміністрації Людмила Денисюк.

«Безумовно, будуть перевірки. Вони вже почалися», - сказала Денисюк, відповідаючи на запитання, чи має намір місто провести перевірки діяльності автокав'ярень та інших суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють продаж продукції, використовуючи газове обладнання.

Вона зазначила, що автокав'ярні на території столиці почали з'являтися лише 2-3 роки тому.

За офіційними даними, у Києві налічується близько 300 автокав'ярень, повідомляють «Українські новини».

При цьому, за її словами, насправді їх набагато більше.

Денисюк зазначила, що відсутність законодавчої бази у цій сфері призвела до того, що питання торгівлі з автомобілів не врегульоване.

«Більше 90% автокав'ярень працюють на газовому обладнанні. Використання такого обладнання не регулюється технічними умовами. Ми звернулися в Інститут транспорту, Держпромнагляд, щоб такі документи нам надали», - додала директор департаменту.

Денисюк також повідомила, що на найближчій сесії Київської міської ради депутатському корпусу буде винесено на розгляд проект рішення про заборону продажу продукції з автомобілів, що використовують газове обладнання.

При цьому, за її словами, зважаючи на відсутність усе тієї ж законодавчої бази і взагалі документації, що дозволяє або забороняє здійснення такого виду діяльності, до прийняття будь-яких рішень Київради та до врегулювання даного питання на законодавчому рівні автокав'ярні продовжуватимуть працювати.

Нагадаємо, 25 квітня кава-машина марки ЗАЗ згоріла на Контрактовій площі біля пам'ятника Григорію Сковороді у Києві.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

734