У Сумській області покінчив життя самогубством 53-річний перший секретар Охтирського райкому Компартії Петро Кравченко. Про це повідомила керівник сектору по зв'язках з громадськістю УМВС України в Сумській області Ельвіра Біганова.

«У понеділок, 22 квітня, в Охтирці на території ПАТ «Сільгоспмаш» у приміщенні непрацюючої насосної станції було виявлено труп працівника цього підприємства Петра Кравченка, який повісився на трубі. Слідів насильницької смерті міліція не виявила, однак, незважаючи на це, тіло було відправлено до моргу для з'ясування причини смерті», - йдеться в повідомленні міліції.

За інформацією Біганової, очевидно, що Кравченко, який очолював місцевий райком КПУ, наклав на себе руки ще 19 квітня, коли перестав відповідати на телефонні дзвінки, повідомляє «УНІАН».

«На місці події була виявлена ​​передсмертна записка, в якій чоловік просить нікого не звинувачувати в його смерті і просить вибачення за свій вчинок у рідних», - повідомила Біганова. Тим часом у Сумській обласній організації КПУ відкидають політичний мотив такого вчинку однопартійця, хоча і зазначають, що Кравченко «дуже переживав з приводу подій навколо пам'ятника Леніну в Охтирці». Можливою причиною самогубства тут називають сімейні проблеми загиблого.

Як раніше повідомляв ForUm, 15 лютого близько 14 години на центральній площі міста Охтирка група осіб на чолі з народним депутатом України від ВО «Свобода» Ігорем Мірошниченком зруйнувала пам'ятник Леніну, зваливши його з постаменту. На численні попередження працівників міліції учасники акції не звертали увагу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

324