Сьогодні Землю накриє потужна магнітна буря, яка може призвести до збоїв у роботі електронного обладнання, а також погіршення самопочуття людей.

Від спалаху вже страждають супутники: їхня апаратура зафіксувала зростання потоку протонів до рівня, небезпечного для космічної техніки.

Постраждають від магнітної бурі і люди. Причому найсильніше відчують на собі наслідки сонячної активності метеозалежні, а також хворі на гіпертонію або серцево-судинними недугами.

Під час магнітних коливань змінюється кровотік у дрібних судинах, через що може настати кисневе голодування. Крім того, в крові підвищується кількість адреналіну, роблячи вплив на тонус судин.

Лікарі попереджають, що в такі дні не варто різко вставати з ліжка - це може стати причиною запаморочення і непритомності. Протягом дня не варто переїдати, перевагу краще віддати фруктам і овочам.

Як повідомляють західні ЗМІ, пік бурі очікується на вечірні години. При цьому найбільш сильні пориви сонячного вітру будуть відчуватися з опівночі суботи до трьох годин ранку в неділю.

Зазначається, що в північних районах Європи буде добре видно Північне сяйво.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

407