Експерти констатують, що спроби опозиціонерів мобілізувати людей на мітинги через соціальні мережі виливаються лише у витрачені бюджети.

«Вчорашній мітинг опозиції з вимогою провести вибори мера Києва показав, що вони не те що другий Майдан не зможуть організувати, а банальний мітинг толком не здатні влаштувати. Що й казати, якщо вони намагалися мобілізувати людей через соцмережі, а всім давно відомо, що витягнути офісних хом'ячків на мітинг практично неможливо. Тим більше, що збирали масовку вони за гроші - від 25 гривень за годину. До речі, проплачені люди були від кожної з опозиційних сил», - зазначає політтехнолог Володимир Петров.

У зв'язку з цим, за його словами, мобілізація людей на мітинги через соціальні мережі виливається лише у витрачені бюджети, повідомляє «Газета.ua».

«Звичайно, хороший момент у цьому також є. Всі, хто причетний до організації цього та інших опозиційних мітингів, непогано заробили на цьому», - стверджує він.

Нагадаємо, у вівторок, 2 квітня, біля Верховної Ради проходив мітинг на підтримку європейської інтеграції, а на вулиці Грушевського, навпроти Верховної Ради, мітингували прихильники опозиції, що вимагають призначення виборів у Києві.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

321