Народні депутати Віталій Немилостивий і Роман Стаднійчук підтвердили, що подали заяву про вихід із фракції «Батьківщина». Про це вони заявили на засіданні більшості на Банковій, передає кореспондент ForUm'у.

«Щоб уникнути протиріч, я підтверджую свій вихід з фракції «Батьківщина», оскільки впродовж своєї практичної діяльності я діяв на користь своїх підзахисних, а також громадян України, тому хочу продовжувати цю роботу і, беручи на себе політичні зобов'язання, хочу їх виконувати», - підкреслив Стаднійчук.

Зі свого боку Немилостивий повідомив, що нещодавно відкликав заяву про вихід з фракції.

«Я сьогодні подав заяву про вихід з цієї фракції... Ті події, які відбувалися вчора, які були провокаційними, мали мету привести до розколу Україну... Ті молоді хлопці, які вчора щось творили, їх підмовили, не знаю хто, але я розумію мету... Я категорично проти, щоб країну ділили на частини», - зазначив депутат.

При цьому він підкреслив, що не виступає проти розколу парламенту. «Я не поділяю того, що зараз відбувається в цьому залі... Я проти того, що відбувається в залі Верховної Ради. І тому що я був проти, я подав о 11.45 іншу заяву, що я відкликаю ту попередню (заяву про вихід з фракції - Ред.). Але як тільки почнеться нормальна, на мій погляд, робота у Верховній Раді, я напишу заяву, що я виходжу з фракції «Батьківщина»... і стану позафракційним», - запевнив колег Немилостивий.

Аліна Єремеєва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

458