Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ залишив у силі вирок Печерського райсуду Києва, підтверджений рішенням Апеляційного суду екс-главі МВС Юрію Луценку - чотири роки позбавлення волі за вчинення посадових злочинів.

Таке рішення оголосив головуючий суддя Сергій Слинько в середу, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Таким чином, суд не задовольнив касацію Луценка. Оскільки термін відбування покарання Луценка обчислюється з моменту його взяття під варту (з моменту обрання арешту як запобіжного заходу. - Ред.), виходячи з рішення Вищого спецсуду, екс-міністр вийде на свободу наприкінці грудня 2014 року.

Нагадаємо, 27 лютого 2012 року Печерський райсуд засудив Луценка до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна (643 тис. грн компенсації МВС за завдану шкоду), з позбавленням права обіймати керівні посади, а також рангу державного службовця.

16 травня Апеляційний суд Києва визнав правомірним вирок, винесений Луценку Печерським районним судом столиці.

14 серпня 2012 року адвокати подали у Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ касаційну скаргу на вирок Луценку у справі про посадові злочини.

Президент України Віктор Янукович обіцяє розглянути можливість помилування екс-глави МВС України Юрія Луценка в разі незадоволення Вищим спеціалізованим судом касації екс-міністра.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

282