Політолог, директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський вважає, що опозиція не має стратегії подальших дій, пишуть «Коментарі».

«Київ - це лише привід для того, щоб внести деструктив у роботу влади. Ну, всім же зрозуміло, що тут конфлікт норм Конституції, і влада до виборів мера столиці не має відношення. Вирішити це може тільки Конституційний суд», - говорить політолог.

У той же час, за його словами, чинна столична влада у вигідному світлі відрізняються від імовірних опонентів на виборах мера Києва від опозиції.

«Меншість зараз піднімає бурю у склянці, незважаючи на те, що опозиціонери самі не визначилися з єдиним кандидатом на посаду мера. «Свобода» пропонує Іллєнка висунути на градоначальника. Бідні будуть кияни, якщо він стане біля керма столиці! Ми всі бачили нещасних жителів Тернополя та Львова, де «свободівці при владі», - вважає Погребинський, зазначивши, що «не вистачало цього столиці. «Що б там не говорили, чинна київська влада краща за останні 10 років. Всі просто забули епохи Омельченка та Черновецького», - зазначає експерт.

Погребинський переконаний, що опозиція не має стратегії подальших дій.

«Опозиція загнала себе у глухий кут, вони роблять імпульсивні рухи без якої-небудь мети, сьогодні блокуємо - завтра не блокуємо. У них немає тактики дій, я вже не кажу про стратегію. Тут вони говорять про скасування закону про референдум, завтра - про вибори мера Києва. Вони ж повинні розуміти, що якщо навіть вони знайдуть якісь голоси для скасування закону про референдум, Президент це не підпише. Потрібно ж думати і завтрашнім днем. Ці всі дії від безсилля», - констатує політолог.

Нагадаємо, вчора, 2 квітня, Верховна Рада не змогла призначити дату виборів депутатів Київради та київського міського голови на 2 червня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

215