Прем'єр-міністр України розчарований поведінкою представників опозиції під час Години запитань до уряду у Верховній Раді України. За весь час присутності всього складу Кабінету Міністрів у парламенті опозиціонери не поставили жодного конструктивного запитання. Фактично це була не державна діяльність, визначена законодавством, а подоба мітингу з боку опозиції. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Уряд у повному складі брав участь у Верховній Раді у Годині запитань до уряду. На превеликий жаль, конструктивної дискусії не було, всі питання з боку опозиції говорили про те, що вони ніяк не можуть відійти від пристрастей виборчої кампанії. А деякі виступи були і з погрозами на адресу уряду, і образливі були для уряду, і, загалом-то, зводили дискусію у площину базарних міркувань», - підкреслив Азаров.

Прем'єр-міністр звернув увагу на те, що такий тон дискусії принижує не так уряд, а скоріше тих, хто у такому тоні веде дискусію. «А в цілому він принижує український парламент і нашу країну», - сказав Азаров.

На його переконання, у тій складній економічній ситуації, у якій перебуває наша країна, пора відмовитися від популізму і показати свої знання, здатність запропонувати конструктивне рішення.

«Якби так було, ми були б вдячні нашим критикам. Тобто наші критики повинні показати, що вони вміють керувати, знають проблеми, а якщо все зводиться до банальних і примітивних популістських питань, то це характеризує, перш за все, рівень цих людей», - підкреслив Азаров.

Як повідомляв ForUm, 22 березня у Верховній Раді пройшла Година запитань до уряду.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

294