Юлія Тимошенко сплатила номер у готелі «Національний» кримінальному авторитету Олександру Мільченку (по кличці Матрос) з 13 по 14 листопада 1996 року. Доводять цей факт документи, які з'явилися в онлайн-ЗМІ.

З договору видно, що 20 вересня 1996 року між генеральним директором Єдиних енергетичних систем України (ЄЕСУ) Юлією Тимошенко і генеральним директором готелю Леонідом Стригуном було укладено договір на оренду двомісного номера 303 строком на один рік. У ніч з 13 на 14 листопада цього ж року у цьому номері і оселився Матрос із банди Кушніра.

Показово, що свідок у справі про вбивство Євгена Щербаня Ігор Мар'їнков говорив уже про особисте знайомство Юлії Тимошенко з Матросом. Проте захист екс-прем'єра цей факт незмінно заперечував, передають «Версії».

«Пізніше я запитав у Кушніра, що це за компанія така і які у вас справи з Тимошенко. Він відповів, що Тимошенко і Лазаренко - це як одне ціле, у них спільні справи. Ще він сказав, що Юля вирішить всі наші справи: у них нібито вимальовувався спільний бізнес. Потім я вже зрозумів, що це не якісь фінансові питання, а кілерські справи. Кушнір мені говорив, що вбивство Щербаня замовили Тимошенко і Лазаренко», - показав свідок на допиті в Апеляційному суді.

Захисник Тимошенко Сергій Власенко, коментуючи документи, заявив, що вони нічого не значать. «Вони не є доказом у справі Щербаня, оскільки якщо хтось проплачує комусь номер, це не підтверджує факт особистого знайомства», - заявив він.

 
Слідуючи подібній логіці, Тимошенко оплачувала номери у готелях усім бажаючим, вважають експерти. І навіть якщо судом буде встановлено, що вона дійсно перераховувала гроші Матросу за виконання замовного вбивства, захист продовжить вперто наполягати, що це не показник їхнього особистого знайомства. Така стратегія, на думку експертів, від початку програшна, оскільки вона занадто явно суперечить фактам.
 
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

300