Шведська принцеса Ліліан померла у неділю у Стокгольмі у віці 97 років, говориться у повідомленні на сайті королівського двору Швеції.

Уродженка Великобританії Ліліан Мей Девіс познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, принцом Бертілем Шведським, у 1943 році, будучи заміжньою за англійським актором Іваном Крейгом.

ЗМІ часто називали історію Ліліан і Бертіля однією із найбільш зворушливих і романтичних історій кохання сучасності: тривалий час їхній роман зберігався у таємниці через побоювання принца втратити право успадкування престолу після одруження з розведеною іноземкою незнатного походження. Ліліан і Бертіль уклали шлюб через понад 30 років, у 1976 році, передає РІА «Новости».

Після смерті Бертіля у 1997 році принцеса Ліліан продовжувала представляти Швецію на офіційних заходах. Точна причина смерті принцеси не уточнюється, але відомо, що з 2010 року Ліліан страждала на хворобу Альцгеймера.

Принцеса Ліліан, герцогиня Халландська, народилася у Великобританії 30 серпня 1915 і в юності деякий час працювала моделлю. У роки Другої світової війни вона трудилася на одному із заводів країни, а також була сестрою милосердя. В одному із інтерв'ю у 1995 році вона заявила: «Якби довелося підбивати підсумок мого життя, я би сказала, що все в ньому було про кохання».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1171