Для підвищення безпеки пасажирських перевезень Державтоінспекція України спільно з представниками Укртрансінспекції з 1 по 31 березня проводитиме комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті.

За даними прес-служби Департаменту ДАІ МВС України, в цей період будуть проведені перевірки підприємств і суб'єктів господарювання на предмет виконання ними вимог законодавства про автомобільний транспорт.

«Особлива увага приділятиметься питанням підготовки автотранспорту до використання, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів і проведення обов'язкового медичного огляду водіїв», - повідомили в ДАІ.

Також буде здійснюватися посилений контроль за дотриманням Правил дорожнього руху водіями автобусів, у першу чергу за дотриманням швидкісного режиму, перевезення пасажирів понад встановлену кількість, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки, правил зупинки і стоянки тощо

У відомстві нагадали, що торік за участю автобусів сталося понад 1,6 тис. ДТП, унаслідок яких 317 осіб загинули і 2824 отримали тілесні ушкодження. Тільки в січні цього року внаслідок ДТП за участю цієї категорії транспорту загинули 27 людей, ще 260 отримали травми.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

283
Классические туфли мужские