Збройні сили Південної Кореї взяли на озброєння крилаті ракети власного виробництва, здатні вразити будь-яку ціль на території КНДР, повідомляє «Ренхап».

Крилаті ракети розміщені на кораблях південнокорейських ВМС, що патрулюють води навколо Північної Кореї. Потенційною метою цих ракет є стартові майданчики північнокорейських балістичних ракет, а також об'єкти ядерної галузі.

Уряд Південної Кореї також оголосив, що продовжить роботу над створенням сучасної системи перехоплення балістичних ракет, здатну нейтралізувати загрозу з півночі. Очікується, що робота над створенням такої системи буде завершена в найближчі роки. У неї також будуть включені винищувачі-перехоплювачі і супутники попередження про ракетний удар, пише «Lenta.ru».

Майже одночасно з цим Сеул прискорив розробку балістичних ракет середньої дальності. Планується, що після модернізації вони зможуть вражати цілі на відстані до 800 кілометрів замість нинішніх 300, зазначає The Australian.

Усі ці заходи стали відповіддю на успішний запуск північнокорейської міжконтинентальної ракети в кінці 2012 року і випробування ядерного заряду потужністю в 10 кілотонн, проведене 12 лютого. За даними Пхеньяна, випробування «мініатюризованого ядерного заряду підвищеної потужності» пройшло успішно.

Північна і Південна Кореї досі офіційно знаходяться у стані війни, хоча гостра стадія конфлікту завершилася ще у 1953 році. З тих пір країни постійно ведуть гонку озброєнь і постійно погрожують одна одній.

 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

705