Державне фінансування підготовки Чемпіонату Європи з баскетболу складе 7,057 млрд грн. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул у ході сьогоднішнього засідання Координаційного комітету з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європа 2015 року під головуванням Президента України Віктора Януковича.

При цьому сума приватних інвестицій, за його словами, складе більше 4 млрд.грн.

«Основне навантаження на фінансування будівництва необхідної спортивної інфраструктури лежить на приватних інвесторах на умовах державно-приватного партнерства. Уряд, виконуючи завдання, поставлені Президентом, створює сприятливі умови для залучення міжнародних і вітчизняних інвесторів. Приватні інвестори повністю беруть на себе фінансування будівництва всіх шести нових спортивних арен (Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Львів та Харків). Також приватні інвестори фінансують будівництво термінальних комплексів в аеропортах Одеси і Дніпропетровська. Загальна сума приватних інвестицій перевищить 4 млрд грн. Із них 25% - кошти приватних інвесторів, 75% - кредитні кошти, які інвестори беруть у банках», - сказав віце-прем'єр-міністр.

За його словами, інвестори, за планом, повертають тіло кредиту банкам за 5 років, а «держава буде допомагати компенсувати відсотки». Вілкул не уточнив при цьому передбачуваний розмір відсотків, які належить погашати державі.

Нагадаємо, у грудні 2011 року Україна офіційно отримала право на проведення чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих збірних у 2015 році.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

215