Кабінет Міністрів затвердив Порядок ведення Реєстру адміністративних послуг. Відповідну постанову, розроблену Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, уряд прийняв 30 січня 2013 року, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Основною метою документа є створення єдиної комп'ютерної бази даних (Реєстру) про адміністративні послуги, які надаються відповідно до закону суб'єктами надання адміністративних послуг.

Реєстр адміністративних послуг - це єдина інформаційна комп'ютерна база даних про адміністративні послуги, яка дає можливість громадянам і суб'єктам господарювання отримати інформацію про перелік адміністративних послуг; органи, які надають такі послуги; розмір плати (у разі надання послуги на платній основі); правові підстави для надання послуг.

Урядовою постановою також встановлюються терміни збору і розміщення інформації про адміністративні послуги в Реєстрі.

У Мінекономрозвитку зазначили, що прийняття цього нормативно-правового акту дозволить реалізувати основні принципи державної політики у сфері надання адміністративних послуг у частині забезпечення відкритості та прозорості інформації про надання адміністративних послуг, вільного доступу до неї, а також створити систему моніторингу адміністративних послуг.

Крім того, постановою передбачається визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 05.12.2011 р. №1274 «Про Реєстр адміністративних послуг», якою затверджено Положення про Реєстр адміністративних послуг.

Як раніше повідомляв ForUm, Кабінет Міністрів затвердив порядок роботи єдиного державного порталу адміністративних послуг, йдеться в постанові №13 від 3 січня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

304