Сирійські бойовики знизили викуп за полонену українку Анхар Кочнєву з $50 млн до $20 млн, але зажадали заплатити його протягом двох днів, інакше погрожують таки стратити дівчину. Про це «Сьогодні» повідомив колишній чоловік Кочнєвої Дмитро Петров.

«В Інтернеті з'явилося, що нібито вони вимагають $300 тисяч, але коли я спілкувався з їхнім перекладачем по «Скайпу» у середу, то вони висунули кілька вимог - заплатити $20 млн і щоб сирійський уряд відпустив 200 людей. Сказали, що у сирійських властей є цей список. Думаю, що це теж бойовики», - сказав Петров.

«Коли я попросив поспілкуватися з Анхар, вони заборонили, сказали, що з нею і так вже спілкувалися українці. Сказали виконувати вимоги, інакше вб'ють її. Вони вважають себе якимись Робін Гудами, які борються за все хороше, вигукували гасла, що вони захисники, а Анхар - не журналістка, а працює на українську та російську розвідку», - заявив він.

Як раніше повідомляв ForUm, у Міністерстві закордонних справ України запевняють, що продовжують вживати всіх необхідних заходів для звільнення викраденої в Сирії українки Анхар Кочнєвої.

Кочнєву викрали бойовики основного сирійського опозиційного воєнізованого угруповання, яке іменує себе підрозділом Вільної сирійської армії.

8 листопада у Facebook з'явилося відеозвернення Кочнєвої з проханням виконати вимоги викрадачів. Однак про вимоги заручниця не повідомила.

Пізніше в ЗМІ з'явилася інформація, що сирійські повстанці вимагають за викрадену українку 50 млн доларів і погрожують стратити Кочнєву 13 грудня, якщо до цього часу не отримають викуп. У другому зверненні, опублікованому 28 листопада, журналістка заявила, що прибула до Сирії за завданням російських спецслужб, займаючись перекладом переговорів одного з російських офіцерів з його сирійськими колегами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

355