Аграрії Одеської області активно беруть участь в програмі утримання та збереження молодняка ​​ВРХ. Станом на 1 грудня минулого року їм нараховано 12,2 млн гривень дотацій у рамках цієї програми, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Така адресна державна підтримка вперше почала надаватися одноосібникам торік і встигла дати перші результати. У 2012 році в Україні поголів'я ВРХ зросло на 1,8%.

За даними міністерства, гроші для одеських аграріїв були своєчасно і в повному обсязі спрямовані до територіального органу Держказначейства згідно з наказами Міністерства аграрної політики та продовольства. Селяни вже отримали дотацію за жовтень і листопад.

Однак, за оперативною інформацією, Головним управлінням агропромислового розвитку Одеської ОДА було зареєстровано в органах Казначейства кредиторську заборгованість в сумі 4,6 мільйона гривень. Ця сума буде сплачена після затвердження відповідних нормативно-правових актів, які регулюють це питання і за умови виділення коштів з державного бюджету.

Як раніше повідомляв ForUm, у 2012 році майже 340 тисяч людей отримали 305 млн гривень бюджетної дотації за утримання та збереження ними 509 тис. голів молодняка ​​ВРХ. У державному бюджеті на 2013 рік на програми галузі тваринництва передбачено 650 мільйонів гривень, зокрема на продовження виплати дотацій.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

414