Прокуратура Києва взяла на контроль розслідування обставин, за яких собака напав на школярку під час екскурсії.

Як повідомили ForUm'у в прес-службі наглядового відомства, нещасний випадок із дитиною стався на території Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді на вул. Вишгородській у Подільському районі.

«Німецька вівчарка раптово накинулася на ученицю 7-го класу під час екскурсії з біології, що проводилась на ділянці живої природи. Згідно з висновком медиків, дитина отримала тілесні ушкодження у вигляді укушених ран обох гомілок та перелому лівого плеча», - йдеться в повідомленні.

Потерпіла приїхала в Центр на екскурсію разом з 20-ма однокласниками і в супроводі дорослого - 31-річної вчительки. Всупереч інструкції, ще один педагог, який повинен був допомагати керівнику групи доглядати за дітьми, був відсутній.

Також встановлено, що саме через неможливість залишити без нагляду групу дітей, вчителька не змогла вчасно організувати надання першої медичної допомоги постраждалій дівчинці і не повідомила про подію її батькам. Тому кваліфікована допомога лікарів була надана дитині тільки через дві години після інциденту.

За даним фактом прокуратурою Подільського району Києва внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 137 КК України, а саме неналежне виконання професійних обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей, що спричинило тяжкі наслідки.

Досудове розслідування проводиться Подільським райуправлінням міліції. Його хід перебуває на особистому контролі прокурора району.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

49