Автоколона МНС Росії з гуманітарною допомогою для Донбасу вирушила з Підмосков'я в Ростовську область, повідомив журналістам офіційний представник МНС Росії Олександр Дробишевський.

«Сьогодні близько 06:00 мск з підмосковного Ногінська в Ростовську область рушила колона автомобілів МНС Росії з гуманітарним вантажем. У її складі близько 40 машин», - сказав він, передає РІА Новости.

Дробишевський уточнив, що це тільки частина колони з гуманітарною допомогою для Донбасу, яка буде формуватися в Ростовській області. «В Ростовську область також направляються автомобілі з гуманітарними вантажами з Астрахані, Твері, Таганрога, Краснодара, Воронежа і інших регіонів», - повідомив представник МНС.

За його словами, планується, що чергову колону сформують з більш ніж 120 автомобілів, які доставлять в Донецьку і Луганську області понад 1,2 тисячі тонн вантажів - це продукти харчування і предмети першої необхідності.

Це буде вже дев'ята колона з гуманітарною допомогою для Донбасу.

За даними російського відомства, з 11 серпня вісім колон доставили в Донецьк і Луганськ загалом понад 10,7 тисячі тонн гуманітарних вантажів.

В МЗС України зазначають, що Росія не заявляла про свої наміри відправити попередній гуманітарний конвой на Донбас.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

11
Туфли осень-зима Everest