Уряд України планує підписати угоду (у формі обміну листами) з урядом Китайської Народної Республіки про надання Міністерству освіти і науки України комп'ютерного обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів України.

«Відповідним розпорядженням 26 листопада схвалений текст проекту Угоди. Повноваження на її підписання надаються заступнику Міністра економічного розвитку і торгівлі України - торговому представнику України. Підписання угоди дозволить отримати безоплатну допомогу з боку Уряду КНР - комп'ютерне обладнання (23 500 комплектів) на загальну суму 90 млн. китайських юанів (14,6 млн. доларів США)», - йдеться в повідомленні.

У прес-службі Кабміну зазначили, що 24 лютого 2012 року було підписано аналогічну угоду, в рамках якої китайська сторона вже надала комп'ютерне обладнання (17 193 комплекти) на суму 80 млн. китайських юанів (13 млн. доларів США) для загальноосвітніх навчальних закладів України, де навчаються діти з сімей, постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Починаючи з 2002 року, між Україною і Китаєм укладено 12 міжурядових договорів на загальну суму 370 млн. китайських юанів (понад 54,3 млн. дол. США).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Туфли осень-зима Everest