Компанія Wizz Air стурбована тим, що прийняття нових правил допуску авіакомпаній на маршрути може зупинити розвиток або навіть призвести до закриття «Візз Ейр Україна». Про це заявив генеральний директор компанії Wizz Air Акош Буш, передає «ЛІГАБізнесІнформ».

Він зазначив, що авіакомпанія має намір оскаржувати цей документ.

«Ми брали участь у форумах експертів, дискусіях Державіаслужби та Міністерства, писали листи владі, пояснюючи, чому цей крок недостатньо продуманий. Однак бачимо, що наш голос не був почутий, а умови документа ставали все більш і більш жорсткими», - підкреслив він.

За словами Буша, цей документ суперечить нормам відкритого ринку.

«Влада говорить про прозорі і чіткі правила отримання призначень, але документ йде в розріз з ними», - зазначив він.

За його словами, порядок встановлює більш жорсткі правила та умови для авіаперевізників порівняно з тими, що діяли раніше. У той час як авіаційна галузь чекала, що обмежень стане менше і всі правила будуть уніфіковані з правилами ЄС, враховуючи те, що Україна прагне відповідати європейським нормам відкритого неба.

«Документ йде в розріз з нормами відкритого ринку і спрямований на те, щоб захистити інтереси однієї групи. Цей документ встановлює правила для авіакомпаній, зареєстрованих в Україні, які прагнуть отримати призначення на рейси від Державіаслужби. Тому кількість авіаперевізників і кількість маршрутів може скоротитися», - пояснив Буш.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

28