Нова влада не виправдовує сподівань суспільства. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час прес-конференції заявив координатор Комітету визволення політв'язнів Микола Кохановський.

Також КВП закликає українців 22 листопада зібратися на віче у Києві на Майдані Незалежності. «Ми закликаємо вийти всіх людей доброї волі на Майдан 22 листопада, в день, коли українці відзначають День свободи... Об 11 годині розпочнеться віче», - сказав він.

За його словами, українцям необхідно зібратися на віче, оскільки постреволюційна влада не виправдовує сподівань суспільства. «У країні - війна. Ми втратили та продовжуємо втрачати території. Є ознаки репресій, не дотримуються закони, не проведена люстрація, не зламана корупційна система управління державою. Країну охопила інфляція, відбувається збіднення», - зазначив він.

Крім того, Кохановський оприлюднив вимоги Комітету визволення політв'язнів до нинішньої влади, серед яких звільнення політв'язнів згідно зі списками КВП, озброєння добровольчих батальйонів і надання бійцям офіційного статусу, а також належне забезпечення захисників країни державою, призначення на державному рівні відповідального за забезпечення бійців АТО.

Дарина Шварцман, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Туфли осень-зима Everest