Вдруге за останнє десятиліття Німеччина випередила США в гонці за звання «найкраща країна в світі».

Це була єдина зміна, яка відбулася у першій десятці рейтингу порівняно з даними 2013 року.

За десятирічну історію рейтингу Anholt-GfK Roper Nation Brands Index Німеччині вдалося повторити досягнення 2009 року і відбити у США титул «найкращої країни світу», повідомляє портал британського видання The Telegrаph.

У маркетинговому дослідженні компанії GfK на питання про 50 провідних країн світу відповіли 20 тис. осіб з 20 країн. Респонденти повинні були оцінити вплив 23 різних аспектів на загальне уявлення про добробут країни. Аспекти були поділені на шість категорій: економіка, державне управління, культура, населення, туризм та імміграція, передають «Українські новини».

США, як і раніше, домінують у таких категоріях: мистецтво, сучасна культура та навчальні заклади. Однак рейтинг офіційного Вашингтона опустився на 19-е місце, коли респондентів попросили оцінити категорію «мир і безпека». Особливо різко США засудили на Близькому Сході і в Східній Європі.

Слід зазначити, що Австралія, Канада, США, Швейцарія і Швеція також увійшли в першу десятку найбільш благополучних країн світу, а Німеччині британські дослідники присвоїли лише чотирнадцяте місце.

ТОП-10 найкращих країн світу у 2014 році:

1. Німеччина

2. США

3. Великобританія

4. Франція

5. Канада

6. Японія

7. Італія

8. Швейцарія

9. Австралія

10. Швеція

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/зима/осень
2984 грн.