Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу, в ході яких сторони обговорили формування коаліції у новому парламенті, а також надання макрофінансової допомоги Україні в розмірі 760 млн євро, повідомили Forum'у у прес-служба Глави держави.

«Президент Порошенко подякував за дуже важливу заяву президентові Баррозу та президентові Європейської ради Герману ван Ромпею, в якій лідери ЄС назвали парламентські вибори перемогою українського народу і демократії», - сказано в повідомленні.

Зазначається, що Баррозу висловив сподівання, що нова коаліція у Верховній Раді буде проєвропейською і відразу розпочне реформи й інклюзивний політичний діалог в Україні.
Співрозмовники також обговорили питання макрофінансової допомоги з боку Європейського Союзу.

«Президент Європейської комісії ще раз запевнив у готовності ЄС перерахувати EUR 760 млн з першого та другого пакета макрофінансової допомоги до кінця року і розглянути перспективи надання третього пакета, а також продовжувати підтримувати Україну в діалозі з міжнародними фінансовими організаціями. При цьому він наголосив на важливості фінансової прозорості та ухваленні закону про Рахункову палату», - сказано в повідомленні.

Президенти також обговорили питання взаємодії в енергетичній сфері напередодні чергового раунду тристоронніх переговорів між Україною, Європейським Союзом та Росією щодо постачання газу, які відбудуться 29 жовтня. Порошенко своєю чергою Баррозу запросив відвідати Україну в зручний для нього час.

Як раніше повідомляв ForUm, Єврокомісія готує нові заходи для фінансової допомоги Україні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские