Сьогодні, 29 вересня, в міліцію звернувся діючий керівник Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення з заявою про кримінальне правопорушення. За інформацією, викладеною в заяві, правоохоронці відкрили кримінальне провадження, повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України в місті Києві.

За інформацією правоохоронців, в Шевченківське районне управління столичної міліції звернувся голова концерну з заявою про те, що один з чинних керівників установи, використовуючи підроблені документи, намагається змінити генерального директора Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, який призначається Кабінетом Міністрів України.

«Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження», - йдеться в повідомленні правоохоронців.

У міліції також зазначили, що надійшла заява одного з працівників КРРТ з приводу конфлікту з учасниками масового заходу.

У будівлі Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення триває протестна акція громадських об'єднань щодо невдоволення нинішнім керівництвом.

Як повідомляв ForUm, МВС заявило про відсутність порушень порядку біля будівлі КРРТ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
2591 грн.